Kariéra

Pokud jste u nás nenašli odpovídající pozici, ale máte zájem být součástí našeho týmu a chcete nám o sobě dát vědět, zašlete svůj životopis na kariera@kverneland.cz, ozveme se Vám!

PRODUKTOVÝ MANAŽER/SPECIALISTA

Náplň práce:

  • podpora prodeje a marketingových aktivit obchodních partnerů
  • odborné poradenství obchodním partnerům
  • vedení obchodních jednání s obchodními partnery
  • komunikace s výrobními závody výrobce v zahraničí
  • účast a prezentace na výstavách, polních dnech a seminářích
  • monitorování postavení produktů na trhu
  • příprava podkladů pro katalogy, ceníky, články a další propagační materiály

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu
  • možnost osobního rozvoje po odborné stránce
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební automobil, notebook, telefon, příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené (po odpracování celého kalendářního roku)

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání v zemědělství
  • znalost zemědělské problematiky a techniky
  • slušné vystupování, časovou flexibilitu, týmového ducha
  • řidičský průkaz skupiny B (T výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • Angličtina
  • Praktické zkušenosti v oboru zemědělství výhodou

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis na kariera@kverneland.cz, případně o nás dejte vědět svým přátelům, kteří hledají novou výzvu!

SERVISNÍ TECHNIK

Co bude nejčastější náplní Vaší práce:

  • Odborné servisní práce na prodávané technice
  • Diagnostika, konzultace, spolupráce s kolegy týmu technické podpory
  • Příprava nových strojů k prodeji
  • Aktivní účast při řešení nestandardních závad
  • V období zemědělské sezony servisní výjezdy do terénu, podpora prodejců a koncových zákazníků

Naše očekávání:

  • Vzdělání technického směru v oborech jako mechanik zemědělských strojů, automechanik, elektromechanik a příbuzné obory
  • Máte alespoň krátkou praxi v oboru
  • ŘP skupiny B, skupiny T výhodou
  • Pozitivní osobnost, aktivní přístup
  • Manuální zručnost a spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Přátelský malý kolektiv
  • Pět týdnů dovolené, 3 dny sick days
  • Podporu ze strany kolegů
  • Příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění a další

Můžeme Vám poradit nebo předvést náš stroj?